HEDEFLERİNİZ İÇİN HAREKETE GEÇİN

12 Nisan’da Koç burcunda gerçekleşecek Yeni Ay’da yoğun Koç enerjisini hissediyoruz. Bu sebepten yeni başlangıçlar yapmak ve harekete geçmek için oldukça olumlu etkiler altında olacağız. Uzun zamandır çeşitli sebeplerle ilerlemeyen işlerimizin hız kazanacağı bir döneme giriyoruz. Önümüzdeki 15 gün boyunca, kendimize dürüst davranıp gerçekten ne istediğimizi belirlemek önem taşıyor. Çünkü bunları gerçekleştirmek için gezegenler tarafından(Merkür, Mars, Venüs ve Jüpiter) maksimum seviyede destekleniyoruz.
İlişkilerimizde duygu ve düşüncelerimizi de ifade etmek için ideal bir zamandayız. Yeni arkadaşlıklar ve aşklar başlayabilir. Çok fazla kişiyle iletişim kurma ihtiyacımızın arttığı bu günlerde karşımızdakini de dinlemeye özen göstermeliyiz. Çünkü dinlemekten çok anlatma ihtiyacı duyuyoruz.
Finansal aktiviteler için olumlu etkiler altında olsak da aşırı savurganlıktan ve riskten kaçınmakta fayda var.
Tüm bu olumlu etkilerin yanında Pluto gezegeni, yaşam şeklimizi ve enerjimizi doğru kullanıp kullanmadığımızı test edecek gibi görünüyor. Bu sayede hayatımızda iyi gitmeyen bazı şeyleri değiştirme şansını da yakalıyoruz. Artık eskiyen ve bize hizmet etmeyen bazı davranış kalıplarımızı da terk etme zamanı gelmiş bulunuyor.