HAYATIMIZI YENİLEMEK İÇİN GÜZEL BİR ZAMAN(BAŞAK BURCUNDA YENİ AY)

İstesek de istemesek de hepimizin bir takım değişimlere alışmak zorunda kaldığı günlerden geçiyoruz. Bu değişimleri, kimi zaman sarsıcı bir şekilde deneyimlerken kimi zamansa güzel fırsatlarla deneyimliyoruz. 7 Eylül’de Başak burcunda oluşacak Yeni Ay’da Uranüs, hayatımızda önemli değişimleri, bizi üzmeden, yıkıp dökmeden getiriyor. Yeni başlangıçlar için güzel fırsatlar karşımıza çıkabilir. Kendimizi daha heyecanlı, istekli ve özgür hissedebiliriz.
Bu Yeni Ay döneminde hayatınızda, kendinizle ve çevrenizle ilgili neleri değiştirmek istediğinize odaklanmanızı öneririm. Çünkü Mars-Pluto etkileşimi, kendi gücümüzü yeniden kazanabilmemiz için bizi destekliyor ve başarı şansımızı arttırıyor. Hayattan gerçekten ne istediğimizi, bizi neyin harekete geçirip motive ettiğini belirlemek için güzel bir dönemdeyiz.
Bizi uyandıran etkiler altındayız. Bir olay yaşayabilir ve kendimizi ifade etme gücümüzü keşfedebiliriz. Merkür-Satürn birlikteliği de düşüncelerimizi yapılandırmamızda ve iletişimlerimizde bizi destekliyor. Kayron’un etkisiyle de hangi alanlarda kendimizi ifade etmekte çekindiğimizi ve bizi durduran sebepleri de belirleyebiliriz.
Bu Yeni Ay’da bizi sinirlendiren veya kısıtlayan kişilerle karşı karşıya gelebiliriz. Bazı çatışmalar yaşanabilir. Ancak diğer yandan, yaşayacaklarımız, kendi limitlerimizi aşmamızı ve başarımızı engelleyen şeylerden özgürleşmemizi sağlıyor. Daha özgür ve kararlı hareket edebiliriz.
Ortalama 15 gün sürecek bu dönemde, yaratıcılığımız artıyor ve yeni şeyler deneme isteği duyuyoruz. Bu günlerde, hayatımıza sıra dışı kişiler girebilir. Başak burcu etkisiyle, özellikle sağlık ve hizmet sektörlerinde, ilerici ve yenilikçi düşüncelerden fayda sağlayabiliriz. Teknolojik gelişmeler hız kazanabilir. Bu olumlu enerjilerle, hem kendimiz hem de içinde bulunduğumuz toplumun yararına yapabileceğimiz bir çok şeyin farkına varabiliriz.