HAYATIMIZA YENİLİKLER KATMANIN TAM ZAMANI

15 Eylül’de Başak burcunda oluşacak Yeni Ay, bizi hem fiziksel hem de psikolojik açıdan iyileşme yolunda destekliyor. Uranüs’ün olumlu etkisiyle, daha önce düşünmediğimiz birçok yeniliği hayatımıza katma şansına sahibiz. Bu dönemde, sıra dışı konulara da çekiliyoruz.
Sonbaharın bu ilk günlerinde, planlarımızı detaylandırmak, aksaklıkları gidermek, sağlığımıza odaklanmak ve yeni başlangıçlar yapmak için oldukça olumlu etkiler altındayız. Hayatımızda bize artık hizmet etmeyen şeyleri fark edebileceğimiz ve her alanda sadeleşebileceğimiz günlerdeyiz. Kendimizi yeniden keşfedebilir ve iyileştirebiliriz. Farklı bakış açısıyla verebileceğimiz kararlarla, kendimize daha iyi bir gelecek kurabiliriz.
Başak etkisi, tüm dünyada çalışan hakları, hizmet sektörü ve halk sağlığı ilgili konuları ön plana çıkarıyor. Aynı zamanda bir çok alanda bize fayda sağlayacak konulara odaklanmayı kolaylaştırıyor. Bu dönemde, yiyecek tedarik konuları, tarım ve doğal beslenme konuları da en fazla konuşulacak konuların başında yer alıyor.