BEKLENMEDİK DEĞİŞİKLİKLER ZAMANI (2 TEMMUZ 2019, YENGEÇ’TE GÜNEŞ TUTULMASI)

2 Temmuz’da Yengeç Burcunda Tam Güneş Tutulması gerçekleşecek. Güneş tutulması, hayatımıza bir takım yenilikler ve başlangıçlar getirir. Bu tutulmada Uranüs’ün olumlu etkisi, beklenmedik gelişmeleri işaret ediyor. Bizi heyecanlandıran ve harekete geçiren güzel haberler alabiliriz. Aynı zamanda bakış açımızı değiştirme ve orijinal fikirler bulma konusunda da destekleniyoruz.
Gereken sabır ve çalışkanlığı gösterirsek, ödülünü de alabileceğimiz bir dönem başlıyor. Neptün-Satürn altmışlığı, pes etmememizi ve hayal gücümüzden de yararlanarak ilerlememiz gerektiğini bize hatırlatıyor. Motivasyonumuzu yükseltiyor.
Tutulmanın etkisi, ortalama olarak yıl sonuna kadar devam edecek. Bu süre boyunca yakın çevremizle keyifli zamanlar geçirebilir ve uzun zamandır görmediğimiz kişilerle buluşabiliriz.
Bu arada yapacağımız bir takım değişikliklerde, Merkür gezegenin gerileyeceği 8 Temmuz-1 Ağustos 2019 tarihleri arasında kontrollü ve dikkatli ilerlemek gerekiyor.
Bu Güneş Tutulmasında yükselen burcumuza göre ne tür etkiler altında olduğumuza bakacak olursak;
Yükselen Koçlar; ebeveynlerinize ve geçmişinize ait bazı konular gündeme gelebilir. Sürpriz bir biçimde yeni bir ev alımı veya taşınma gerçekleşebilir. Toplumsal statünüzde de bazı değişiklikler yaşayabilirsiniz.
Yükselen Boğalar, kariyer hayatınız başta olmak üzere oldukça yoğun günlere hazır olun! 24 saatin size yetmediğini düşünebilirsiniz. Aynı zamanda planda olmayan seyahatler de gündeme gelebilir. Yakın çevrenizle iletişiminiz artıyor.
Yükselen İkizler, kazancınızı arttıracak yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Beklenmedik bir yerden elinize toplu para geçebilir. Daha önce farkında olmadığınız bir yeteneğinizi keşfedebilirsiniz. Kendinizi yeni bir bakış açısıyla değerlendirme şansını buluyorsunuz.
Yükselen Yengeçler, sıradışı hayallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Beklenmedik fırsatlar yakalayabilirsiniz. Farkındalığınız artıyor. Duygusal açıdan size kendinizi güvende hissettiren şeyleri tespit edip bunlara uygun şekilde yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.
Yükselen Aslanlar, duygusal ihtiyaçlarınızın, sizi engelleyen düşünce kalıplarının ve inanışların neler olduğunu fark edebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Hayatta gerçekten yapmak istediklerinizi belirleyebilir ve buna engel olan konuları tespit edip, bunları çözümlemek için harekete geçebilirsiniz.
Yükselen Başaklar, mantığınızın yanı sıra artan hayal gücünüzle sıra dışı hedefler belirleyebilir ve yeni projeler için harekete geçebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için aile ve arkadaş gruplarından aradığınız desteği bulabilirsiniz. Bu arada çocuklarla olan ilişkilerinizde veya romantik ilişkilerinizde bir takım değişiklikler yaşanabilir.
Yükselen Teraziler, kariyerinizle ilgili değişiklikler ve yeni başlangıçlar yapabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Beklenmedik iş teklifleri alabilirsiniz. Hayatınızda, kendinizi duygusal anlamda daha güvende hissedebileceğiniz yeni seçimler yapabilirsiniz. Aynı zamanda yaşadığınız ev veya çevreyle ilgili bazı değişiklikler olabilir.
Yükselen Akrepler, hayata bakış açınızı etkileyecek bir takım değişiklikler yaşayabilirsiniz. Yurtdışı seyahatlerine çıkabilir veya yurtdışı bağlantılı işler yapabilirsiniz. Yabancı kültürlerden kişilerle diyaloglarınızda artış yaşanabilir. Akademik kariyerinize veya eğitiminize yönelik bazı konular gündeminizi meşgul edebilir.
Yükselen Yaylar, beklenmedik bir yerden elinize toplu para geçebilir. Miras, borçlar, vergi, sigorta vs. konular gündeminizi oluşturabilir. Kazancınızı etkileyecek yeni atılımlarda bulunabilirsiniz. Ortak mal veya kaynak oluşturmak için harekete geçebilirsiniz. Kendinizde beğenmediğiniz yönlerinizi ele alıp değiştirmenize imkan verecek deneyimler yaşayabilirsiniz.
Yükselen Oğlaklar, tüm ikili ilişkilerinizi değerlendirip, bu konuda sorumluluklarınızı daha iyi fark edebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. İlişkilerinizde göz ardı ettiğiniz şeyleri daha net görebilirsiniz ve bu durumu değiştirmek için harekete geçebilirsiniz. Yeni ortaklıklar gündeme gelebilir. Evlilik kararı alabilirsiniz.
Yükselen Kovalar; sizi engelleyen bazı alışkanlıklarınızın ve korkularınızın, günlük hayatınıza nasıl yansıdığını fark edebilir ve bu durumu değiştirmek için harekete geçebilirsiniz. İş ortamınızda ve çalışma tarzınızda bir takım değişiklikler olabilir. Orijinal fikirlerinizi ve bireyselliğinizi daha çok ortaya koyabileceğiniz bir işe başlayabilirsiniz.
Yükselen Balıklar, yeni bir aşk gündeme gelebilir. Çocuk sahibi olabilir veya çocuklarınızla ilişkilerinizde olumlu değişiklikler yaşanabilir. Yaratıcılığınızı daha fazla ortaya koyabilir ve bu alanda yaptığınız işlerde başarılı olabilirsiniz. Sosyal ve sanatsal faaliyetlerinizde artış yaşanabilir.