BAŞAK’TAKİ DOLUNAY BİZE YENİLENME FIRSATI SUNUYOR

Uzun bir zaman sonra gezegenlerin gerilemediği ve bize pozitif enerjilerini gönderdiği bir döneme giriyoruz. Bu da bize, artık hayatımızda bazı şeyler için harekete geçme zamanının geldiğini gösteriyor.
27 Şubat’ta Başak burcunda oluşacak Dolunay’ın etkisi de hayallerimizi gerçekleştirme gücümüzü artıyor. Uranüs bu dönemde, bizim sıra dışı çalışmalar yapmamızı ve beklenmedik fırsatlar yakalamamızı destekliyor. Sürpriz gelişmeler yaşayabiliriz.
Alışkanlıklarımız başta olmak üzere hayatımızdaki bazı şeyleri geride bırakma kararlılığımız artıyor. Başak burcu Dolunay’ı ile bunu kontrollü ve planlı bir şekilde yapabiliriz. Merkür-Jüpiter kavuşumu ve Mars-Pluto üçgeni de bize yenilenmemiz için gereken cesaret ve özgüveni sunuyor. Yeni atılımlar yapmamızı kolaylaştırıyor.
25 Şubat’ta Balık burcuna geçecek olan Venüs’ün de etkisiyle, sevgimizi paylaşmak ve aynı şekilde karşılık görmek istiyoruz. İlişkilerimiz aracılığıyla yine birçok şey öğrenebileceğimiz günlerdeyiz. Bakış açımızı değiştirecek sıra dışı kişilerle tanışabiliriz. Geçmişimizde yer alan kişiler, beklenmedik bir şekilde hayatımızda yeniden yer alabilir. Bu süreçte daha fazla sosyalleşebilir ve yeni arkadaşlıklar kurabiliriz. Maddi anlamda da olumlu değişiklikler yaşanabilir.
Başak’taki Dolunay’ın etkisi ortalama 2 hafta sürecek. Bu dönemde, sağlık ve hijyen konuları gündemdeki yerini korurken, üniversiteler, öğretim görevlileri, medya, ulaşım ve seyahatlere yönelik düzenlemeler de yeniden gündeme gelebilir.