18 OCAK YENGEÇ BURCUNDA DOLUNAY (İÇSEL GÜCÜNÜ FARK ET)

2 Ocak’ta Oğlak burcunda oluşan Yeni Ay, hayallerimizi ve hedeflerimizi gerçekleştirmemiz için bizi destekliyordu. 18 Ocak’ta Yengeç burcunda oluşacak olan Dolunay ise enerjisiyle, iç dünyamıza yönelip, kendimizi sevgi ve şefkatle büyütebilmemiz için bizi destekliyor. İyileşebilmemiz için bazı şeyleri affedebilmeyi ve geride bırakmayı öğrenmemiz gereken etkiler altındayız. Kalbimizin derinliklerindeki isteklerimize kulak verip bunlar için gerekli dönüşümleri yaşamak için güzel bir zamandayız.
Bu dönemde hassasiyetimiz artıyor. Yaşayacağımız en ufak bir şey, bize geçmişi hatırlatabilir. Bazı anılarımız zihninizde yeniden canlanabilir. Bu arada geçmişimizde yer alan bazı kişiler de yeniden hayatımıza girebilir. Dolunay’daki Pluto etkisi, gücümüzü nerede ve nasıl kullandığımızı bize sorgulatacak bir takım deneyimler yaşatabilir.
Önümüzdeki 15 gün boyunca hayal kırıklığına uğradığınız, size kendinizi olumsuz hissettiren konulara odaklanmanızı öneririm. Bu alanlar, artık hayatınızda değiştirmeniz ve terk etmeniz gerekenlere ışık tutabilir. Pluto gezegeni, kendimizi iyileştirmemiz için atılacak adımlarda, bize içimizdeki gücü hatırlatıyor. Yengeç burcunun etkisi de önsezilerimizi arttırarak bize rehberlik ediyor.
2022’de bir çok yapıları değiştirip dönüştürecek etkiler hızlanıyor. Ocak ayında gerçekleşen Yeni Ay ve Dolunay, bu değişim sürecinde, öncelikle kendimizi yeniden inşa edebilmemiz ve güçlendirmemiz için bize destekleyici enerjilerini gönderiyor.