YENİDEN YAPILANMA DÖNEMİ ( İKİZLER BURCUNDA YENİ AY)

2020’ye öyle bir giriş yaptık ki hepimiz neye uğradığımızı şaşırdık. Bu günlerde ise adım adım bazı işlerimizi ve günlük yaşantımızı yeniden düzene koymaya çalışıyoruz. Neyse ki 22 Mayıs’ta İkizler burcunda oluşacak Yeni Ay, Satürn’ün de etkisiyle, işlerimizi yapılandırmamız için bize olumlu enerjilerini gönderiyor.
Bu dönemde hala pandemi riskini taşıyoruz. Ancak diğer yandan bazı şeyleri toparlama ve yenileme şansına da sahibiz. Yeni bir şeyler öğrenme ve eğitim programına dahil olma planlarınız varsa, bu dönemden olumlu bir şekilde yararlanabilirsiniz. Bu arada İkizler etkisiyle birçok şeyi aynı anda yapma telaşına girebiliriz. Bu konuda biraz dikkatli olmakta fayda var. Çünkü Merkür ve Venüs’ün Neptün’e kare açısı, kafa karışıklıkları, yanlış anlaşılmalar ve aldanmalara işaret ediyor. Bu sebepten istek ve hedeflerimize soğukkanlı bir şekilde odaklanmaya çalışmalıyız. Bunu yapabilirsek, Yeni Ay’ın enerjisiyle birçok şeyin üstesinden başarıyla gelebiliriz.
Etkisi 5 Haziran’a kadar sürecek bu Yeni Ay’ın paketinden yeni aşklar da çıkabilir. Ancak İkizler’ deki Venüs gerilemesi ve Neptün gezegenin etkisini de düşününce, hayatınızın aşkını bulduğunuzu düşünmek için acele etmemenizi öneririm.
Tüm bu etkiler altında sosyalleşme ve bol bol yeme içme isteğiyle bayrama giriş yapıyoruz. Eski Bayramlarımızı özlüyoruz. Her şeyin olduğu gibi bu zorlu günlerin de geçici olduğunu bilip, tedbirimizi elden bırakmayalım. Şimdiden herkese mutlu ve sağlıklı bir bayram dilerim.