VENÜS BOĞA BURCUNDA

Venüs’ün 31 Mart’ta Boğa burcuna geçişiyle beraber hayatın tadını çıkarma isteğimiz artıyor. Güzel bir müzik dinlemek, şık bir mekanda lezzetli bir şeyler yiyip içmek, bize olduğundan daha fazla keyif verebilir. Aynı zamanda doğada zaman geçirmek veya bahçe işleriyle uğraşmak da isteyebiliriz.
7 Mart-30 Mart 2018 tarihleri arasında Venüs Koç burcundaydı. Sevgimizi cesaretle, net bir biçimde ifade etmemizi destekleyen enerjiler altındaydık. Aynı zamanda sabırsız ve öfkeli tavırlarda da bulunmuş olabiliriz. Venüs’ün Boğa burcuna geçişiyle beraber ilişkilerimizde daha yavaş ve istikrarlı bir şekilde hareket ediyoruz. Bu dönemde sağlam, güvenilir ve uzun ömürlü ilişkiler kurmak önem taşıyor. Diğer yandan, Venüs’ün “ O Benim” cümlesini seven Boğa burcunda bulunması, ilişkilerde aşırı sahipleniciliği de arttırıyor. Bu duyguyla sevdiklerimizi bunaltmadığınıza dikkat edelim.
Finansal açıdan ise yüksek kalitede, sağlam, pratik ve uzun ömürlü şeylere, aynı zamanda kendimizi şımartacak yiyecek, içecek ve kozmetiğe harcama yapma eğilimimiz artabilir. Venüs, Boğa burcunda 24 Nisan 2018’e kadar kalacak.

Sevgiyle kalın.

Işın Kemancı Işıklar