SÜRPRİZLERE HAZIR OLUN

16 Nisan’da oluşacak Yeni Ay, bu sefer sahneyi ani değişimlerin, devrimlerin, isyanların, sıradışılığın ve özgürlüğün gezegeni Uranüs ile paylaşıyor. Böylece hayatımızda beklenmedik, ani sürprizlerle tetiklenebilecek yepyeni başlangıçlar yapabileceğimiz, rutinlerimizi değiştirebileceğimiz ve orijinal fikirler üretebileceğimiz bir Yeni Ay sürecine,  “Merhaba” diyoruz. 15 Mayıs 2018’e kadar etkisini hissedebileceğimiz bu dönemde, bize göre oldukça farklı ve sıradışı kişilerle tanışıp, yeni arkadaşlıklar kurabiliriz.

Bir çok konuda farklı ve yaratıcı  bir şekilde düşünme kapasitemiz artıyor. Açık fikirli ve esnek bir şekilde sorunlarımızı yeniden ele almak bize fayda sağlayacaktır.  Çünkü aniden çözümün karşımızda olduğunu fark edip “Ben bunu daha önce nasıl düşünemedim?” diyebiliriz.

Yeni Ay’ın beraberinde etkili olan Venüs-Pluto üçgen açısı da ilişkilerde yoğun, tutkulu ve içten bir sevgi arayışını arttırıyor. Yeni bir ilişkiye başlayabilir veya mevcut ilişkilerimizi canlandırma fırsatı yakalayabiliriz. Gökyüzünün genelinde diğer açılara da( Mars- Neptün altmışlığı, Jüpiter-Pluto altmışlık açısı) baktığımızda Yeni Ay’ın hoş sürprizler getirebileceğini söyleyebiliriz.

Sevgiyle kalın.

Işın Kemancı Işıklar