MARS AKREP BURCUNDA

Mars gezegeni 9 Aralık 2017-26 Ocak 2018 tarihleri arasında yönettiği Akrep burcunda olacak. Bu dönemde kendimizi daha kararlı ve azimli hissedebiliriz. Güç sahibi olma isteğimiz artıyor. Güç savaşlarının sıklıkla yaşanacağı bir zaman dilimine giriyoruz. Kimse kontrolü elden bırakmak istemeyeceği için işbirliği gerektiren konularda da bazı sıkıntılar yaşanabilir.
Söz konusu Akrep ve Mars olunca yoğun duygular egemen oluyor. Bu sebepten yüzeysel şeyler hoşumuza gitmeyecektir. Korkularımızla yüzleşmemize sebep olacak, hayatımızın çeşitli alanlarında ruhsal açıdan değişim ve dönüşüme sebep olacak, krizler deneyimleyebiliriz. Bu krizlerin sonunda kendi kendimize yarattığımız ve bizi kısıtlayan birçok şeyden özgürleşme şansı yakalayabilir ve ne istediğimizi daha net görebiliriz.
Ayrıca bu dönemde üzerinde çalıştığımız konulara derinlemesine odaklanmak ve o konu üzerinde çalışmak daha kolay olacaktır. Her ne kadar bunu yapmaya zorlansak da işbirliğine girmek konusunda da daha esnek olmaya çalışmalıyız.