JÜPİTER-PLUTO KAVUŞUMU

Şu anda Alaaddin’in sihirli lambasını elinizde tutuyor olsaydınız, dileyeceğiniz 3 şey ne olurdu? Böyle bir güce sahip olsaydınız, gerçekten ne dileyeceğinizi biliyor musunuz?
Hayatımızın fırsatları bazen burnumuzun dibinde dururken ne yöne gideceğimizi belirleyemediğimiz anlar olur. Oysa hayallerimizi gerçekleştirecek netlik ve kararlılıkta olmak, talihin yüzümüze gülmesine de sebep olacaktır.
2020’de çok şey deneyimliyoruz. Çoğu da kontrolümüzün dışında gerçekleşiyor. Gezegenlerin hareketleri de güçlü enerjileriyle bizi değişime doğru adım adım götürüyor. 30 Haziran’da Oğlak burcunda Jüpiter-Pluto kavuşumunun ikincisini (ilki 5 Nisan’da gerçekleşti ) deneyimleyeceğiz. Üçüncüsü de 13 Kasım’da gerçekleşecek. Artık hayatımızda bazı şeyleri geride bırakıp yenilenmemiz gereken bir dönemdeyiz. Koç burcundaki Mars da enerjisiyle bize bu konuda destek veriyor. Bu yoğun enerjinin altında kararlı, sabırlı ve temkinli hareket etmek bizi başarıya ulaştıracaktır. Karamsarlığa kapılmadan, ne istediğimizi ve içinde bulunduğumuz şartlarda neleri kontrol edip edemeyeceğimizi belirlemek önem taşıyor. Böylece hayallerimizi gerçekleştirmek için gezegenlerin bu güçlü enerjilerden faydalanabiliriz. Kendimizi ruhsal anlamda besleyip büyüterek kendi sihrimizi oluşturup, dileklerimizi gerçekleştirebilecek güce sahibiz.