GÜNEŞ YAY BURCUNA GEÇİYOR

Güneş bugün, iyimserliği, macerayı, felsefeyi, hoşgörüyü ve aynı zamanda önyargıyı temsil eden Yay burcuna geçiş yapacak. Şimdiden doğum gününüz kutlu olsun Sevgili Yaylar
Güneş Akrep burcundayken daha çok kendi duygusal derinliklerimizde gezinirken, Yay’a geçmesiyle beraber artık daha büyük bir gerçekliğin peşinden gitme isteği duyuyoruz. Anlam arayışımız artıyor. Hayat felsefemizi yeniden şekillendirme ihtiyacı duyabiliriz. Bu dönemde farkındalığımızı arttırmaya yönelik eğitimler, söyleşiler veya kitaplar daha fazla ilgimizi çekebilir. Yapacağımız seyahatler ve karşılaşacağımız kişiler de bizim farklı bakış açıları kazanmamızı sağlayabilir.
Merkür gerilerken, detaylara yeterince odaklanmış olabiliriz fakat yarından itibaren bunlarla uğraşmak bize sıkıcı gelmeye başlayabilir. Ancak diğer yandan, fark edemediğimiz büyük resmi görme şansına da sahibiz.
Bu dönemde kendimizi daha iyimser ve cesur hissedebiliriz. Bu etkiyle, yapabileceğimizden daha fazlası için söz vermemeye dikkat edelim. Beklentilerimizde de ne kadar gerçekçi olduğumuzu sorgulayalım. Çünkü dengeyi bulmakta biraz zorlanabiliriz.
Güneş, 22 Aralık’a kadar bu burçta kalacak. Bu dönemde vizyonumuzu arttırmak ve umutlarımızı beslemek için güzel fırsatlara sahibiz.