BOĞA’DAKİ DOLUNAY- HAYALLERİMİZİ GERÇEKLEŞTİRMEYE DEVAM EDİYORUZ

12 Kasım’da Boğa burcunda gerçekleşecek Dolunay, bize güzel enerjilerini gönderiyor. 9 Kasım’da oluşan Satürn-Neptün altmışlığının da etkisi altındaki bu Dolunay’da, hayallerimizi gerçeğe dönüştürme istek ve gücümüz artıyor. Aynı zamanda Mars- Jüpiter olumlu açısı ve Pluto’nun desteğiyle enerjimiz yükseliyor. Bu etkiyle bazı fırsatların farkına varabilir ve bunları değerlendirmek için inisiyatif alıp cesaretle harekete geçebiliriz.
Boğa burcunda oluşan Dolunay, daha somut şeylere odaklanmamıza, maddi-manevi huzur ve güvence arayışına girmemize sebep oluyor. Bu sebepten hedeflerimizi bu ihtiyaçlarımıza göre şekillendirebiliriz. Aynı zamanda bu dönemde yeme-içme alışkanlığımızda bazı değişiklikler yapabilir ve zararlı alışkanlıklarımızı da terk edebiliriz.
Tüm bu olumlu enerjilerle hedeflerimizi yapılandırabilir, detaylı çalışmalar yapabilir ve yarım kalan işlerimizi tamamlayabiliriz. Ancak bu arada Merkür gerilemesi hala devam ediyor ve Dolunay’la karşıt açısı, iletişim konularında yaşanacak olası problemleri vurguluyor. Yanlış anlaşılmaları gidermek için çaba harcamak ve mümkünse yeni başlangıçlar için gerilemenin bitmesini beklemek yerinde olacaktır.