BAZEN DEĞİŞİM KAÇINILMAZDIR

Uranüs, 6 Mart 2019’da Boğa burcunda 7 yıl sürecek yolculuğuna başlamıştı. Onun bu yeni yolculuğuyla beraber, hayatlarımızın da bazı alanlarında (doğum haritamızdaki etkisine bağlı olarak) beklenmedik değişiklikler yaşamaya başladık. Yaşadıklarımıza bağlı olarak daha önce hiç düşünülmeyeni düşünmüş veya yapmış olabiliriz.
Uranüs 15 Ağustos’ta gerilemeye başlayacak. Bu gerilemeyle beraber, bazı konuları yeniden gündemimize getirecek. “Mart 2019’dan beri hayatınızın hangi alanında değişiklikler olmaya başladı? Neler değişmek üzereyken bir şekilde kontrol altına aldığınızı düşündünüz ya da değişimden korktunuz? “ İşte Uranüs yine bize bu alanlarda sürprizler yapmaya hazırlanıyor.
Gerileme 14 Ocak 2021’e kadar sürecek. Bu süre boyunca kendimizi özgür hissedemediğimiz alanlarda bazı çatışmalar yaşanabilir. Öfke ve gerginliklerimizin farkında olup bunları yönetebilmek önem taşıyor. Yönetemediğimiz stresimiz, sırf değişiklik olsun diye bazı şeyleri değiştirme ihtiyacımızı arttırabilir. Sonradan pişman olacağımız kararlar vermemize sebep olabilir. Sağduyulu hareket etmekte fayda var. Bu dönemde güçlenen sezgilerimize kulak verelim. Aynı zamanda orijinalliğimizi ve yaratıcılığımızı ortaya koymaktan çekinmeyelim.