BALIK BURCUNDA DOLUNAY

2 Eylül’de Balık burcunda bir Dolunay gerçekleşiyor. Bu Dolunay’da Uranüs olumlu açılarıyla bizi desteklerken, Venüs, Mars ve Satürn bize zorlayıcı etkilerini gönderiyor.
Bu dönemde yaratıcılığımızı arttıran ve bazı şeyleri farklı bir şekilde görebilmemizi sağlayan etkiler altındayız. Kendimizle ve çevremizle ilgili birçok şeyin farkına varabilir ve yeni şeyler keşfedebiliriz. Bu bakış açısıyla, her şeyin birbiriyle bağlantılı olduğunu görme ve hayatımızı buna göre şekillendirme şansına da sahibiz.
Bu fırsatların yanı sıra, Venüs, Mars ve Satürn’ün etkisi biraz tadımızı kaçırıyor. Sorumluluklarımızın ağırlığı sebebiyle hayattan yeterince keyif alamadığımızı düşünebiliriz. Kendimizi gergin ve sinirli hissedebiliriz. Sevgisizlik ve yalnızlık hissi artabilir. Bu duygusal gelgitler sebebiyle kendimize acıma veya karşımızdakini suçlama eğilimleri gösterebiliriz. Bu etkiler altında bazı ilişkiler sonlanabilir.
Tüm bu zorlayıcı etkilerin yanında ilişkilerimizde kendimizle ilgili algımızın gelişmesine hizmet edecek enerjiler altındayız. Bu dönemde yeni arkadaşlıklar kurulabilir ve beklenmedik bir şekilde uzun zamandır görüşmediğimiz kişiler yeniden hayatımıza girebilir.
Yeni buluşlar ve bilimsel çalışmaları da destekleyen bir Dolunay gerçekleşiyor. Korona virüsüne yönelik yapılan araştırmalardan da olumlu haberler alabiliriz.