25 EYLÜL KOÇ BURCUNDA DOLUNAY

“Bir durumu değiştiremediğimiz zaman, kendimizi değiştirme mücadelesi veririz. “

Viktor E. Frankl

Bazen başkalarına sunduğumuz sevgi, hoşgörü, değer ve anlayışı maalesef kendimizden esirgiyoruz. Yaşadığımız bazı olumsuzlukları zihnimizde büyüterek duygusal yüklerimizi oluşturuyor ve onları yıllarca üzerimizde taşıyoruz. Korkularımız başta olmak üzere tüm bu duyguların bizi yönetmesine izin verdikçe, kendi yarattığımız duvarların ardında saklanmaya devam ediyoruz. Oysa kendimize haksızlık etmeden önce unutmamalıyız ki, hepimiz bir şeylerden korkuyoruz. Hepimiz yanlışlar yapıyoruz. Hatalı seçimlerde bulunabiliyoruz. Sadece içinde bulunduğumuz durum karşısında duygularımızı yönetme şeklimiz ve hayata karşı duruşumuz farklı. Ama duygularımız bir. Hepimizin canı yanar. Hepimiz bazen kırılır ve üzülürüz.

25 Eylül’de Koç burcunda gerçekleşecek Dolunay’ın etkisiyle kararlılığımız ve sabrımız test ediliyor. Korkularımızı ve onların üstesinden gelme gücümüzü sorgulayabiliriz. Engeller karşısındaki duruşumuzu farklı bir bakış açısıyla değerlendirme şansına sahibiz.

Bu Dolunay enerjisiyle, kendi oluşturduğumuz engellerin farkına varmak ve yaralarımızı sarmak için bize güç ve cesaret veriyor. Kendimizi daha iyi tanıyıp, 9 Ekim’de gerçekleşecek Yeni Ay’da yeni başlangıçlar yapabiliriz.